Jules Fabre heads Taylor Wessing's patent department in Paris. He specialises in intellectual property, with a particular focus on patent and regulatory matters in the Life Sciences and pharmaceutical sector.
He has extensive experience handling complex French and cross border patent and SPC litigations, both in private practice and inhouse.
Kristof Roox is lawyer and partner at Crowell&Moring Brussels. Pharmaceutical and life sciences companies often have to deal with complex patent litigation. They require help from someone with a pragmatic, creative approach, and this is Kristof Roox’s particular strength. Clients reach out to him for his tenacity in the courtroom as well as his to-the-point counseling on every aspect of intellectual property law.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. R. de Beer
Rutger de Beer is advocaat bij Hofhuis te Amsterdam.
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Koert Boshouwers is advocaat bij Lanen & Standhardt Advocaten te Utrecht. Daarnaast doceert hij postacademisch onderwijs aan advocaten en is hij Raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
mr. C. Koopman
Corinne Koopman is raadsheer bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden. Zij behandelt zaken op het gebied van familierecht en erfrecht. In het verleden is zij lange tijd werkzaam geweest als familierechtadvocaat. Zij is verder medewerker van het Tijdschrift voor Familie- en Jeugdrecht en redactielid van de Kennisbank van Split-Online.