Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
dr. mr. ir. E.H. Visscher
Erik Visscher is Europees octrooigemachtigde, advocaat en partner bij De Vries en Metman in Amsterdam
Bart Breederveld is advocaat bij Rensen advocaten te Alkmaar. Hij houdt zich met name bezig met advisering en procederen op het terrein van het afwikkelen van vermogen na scheiding en na overlijden. Hij is tevens docent aan de VU te Amsterdam en de universiteit te Utrecht.
Wim Maas is partner and a trial attorney at Winston Taylor with over 20 years of experience in high-stakes patent litigation in the telecom, IT and life sciences sector. He is recognized as a leading advocate before the Unified Patent Court and frequently speaks and publishes on European patent law and patent enforcement.
Pasco Coppens is kandidaat-notaris op de afdeling personen- en familierecht bij Pigmans Ras Janssen Notarissen
mr. dr. J.G. Knot
Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Eelco Moerman is familierechter in de Rechtbank Rotterdam. Daarnaast is hij bijzonder hoogleraar Rechtspraak in Theorie en Praktijk aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.