Christine Kehrer-Bot is advocaat bij AKD en gespecialiseerd in de ‘zieke werknemer’. Zij adviseert en begeleidt (internationale) werkgevers in complexe poortwachter en WIA dossiers, inclusief alle sociaal verzekeringsrechtelijke aspecten. Zij is betrokken bij een aantal verenigingen en vakbladen en treedt regelmatig op als docent.
Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
prof. dr. S.W.E. Rutten
Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
K. Neefs
Kristof Neefs is lawyer and partner at Inteo Mechelen, Belgium and a registered representative at the Unified Patent Court. His practice focuses on intellectual property and technology disputes. He represents clients in a wide array of industries, including life sciences, pharmaceuticals, software, automotive, media and food.
Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Daan de Lange, partner at Brinkhof, specialises in international patent disputes. His practice focuses primarily on pharmaceutical and biotech cases, in which Daan acts for both innovative and generic parties. He also specialises in international FRAND proceedings.