Iris Arts werkt sinds 2023 als advocaat bij La Gro in het team Intellectueel Eigendom & Technologie en is lid van de sectorgroep Healthcare & Life Sciences. Iris is gespecialiseerd in octrooirecht met een focus op de Farma & Life Sciences praktijk.
Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Haarlem. Zij werkte 19 jaar als advocaat in dienstbetrekking voor de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zij pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Marina Wehler is partner and lawyer at Arnold Ruess Düsseldorf.
She specialises in intellectual property law, with a focus on national and international patent litigation in all technical fields with a broad expertise in FRAND and licensing issues.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. H.Th. van der Meer
Herman van der Meer is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam.
Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam
Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. M.J.A. Haegens
Michiel Haegens is Europees merkengemachtigde en partner bij Leeway Advocaten in Amsterdam