Paul Vlaardingerbroek was tot zijn pensioen in september 2017 Hoogleraar Familie- en Jeugdrecht aan de Tilburg University. Daarnaast is hij hoofdredacteur bij JPf, assessor bij de St. Bijzondere Curatoren Nederland, lid RvA bij NNZ (Nu Niet Zwanger), docent bij de vFAS, voorheen rechter-plv in de Rechtbank Rotterdam en Hilversum familie- en jeugdrecht.
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg. Ze zit in de redactieraad bij Right! Tijdschrift voor de Rechten van het Kind.
Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Amsterdam. Zij specialiseerde zich geleidelijk steeds meer in de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zijn pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. ir. O.V. Lamme
Oscar Lamme is advocaat en partner bij Simmons & Simmons te Amsterdam.
Kristof Neefs is advocaat en partner bij Inteo Mechelen, België. Zijn praktijk richt zich op intellectuele eigendoms- en technologiegeschillen. Hij is geregistreerd vertegenwoordiger bij het Unified Patent Court.
Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.
Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).
mr. D.F. de Lange
Daan de Lange is advocaat en partner bij Brinkhof in Amsterdam en gespecialiseerd in internationale octrooigeschillen, met de nadruk op farma- en biotech-zaken.
Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof
mr. E.T. Bergsma
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing bij Ericsson en coördineert de Europese procesvoering voor het bedrijf. Voorheen was hij partner en advocaat bij Taylor Wessing.