Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Roeland Grijpink is advocaat bij Hoyng Rokh Monegier en heeft jarenlange ervaring in FRAND-gerelateerde zaken.
mr. E.T. Bergsma
Eelco Bergsma is Director Assertion bij Ericsson en coördineert de Europese procesvoering voor het bedrijf. Voorheen was hij partner en advocaat bij Taylor Wessing.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
em. prof. P. Vlaardingerbroek
Paul Vlaardingerbroek was tot zijn pensioen in september 2017 Hoogleraar Familie- en Jeugdrecht aan de Tilburg University. Daarnaast is hij hoofdredacteur bij JPf, assessor bij de St. Bijzondere Curatoren Nederland, lid RvA bij NNZ (Nu Niet Zwanger), docent bij de vFAS, voorheen rechter-plv in de Rechtbank Rotterdam en Hilversum familie- en jeugdrecht.
Sebastien Versaevel is European Patent attorney at Simmons
mr. J.M. Veldkamp
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Constant van Nispen was van 1977 tot 2010 als advocaat bij De Brauw werkzaam, van 2011 tot 2020 als raadsheer-plaatsvervanger bij het Haagse hof en sedert 1993 als hoogleraar burgerlijk procesrecht aan de VU. Hij is co-auteur van het driedelige handboek over Industriële Eigendom.
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. G. van Roeyen
Gino van Roeyen is advocaat bij LAWNCH te Eindhoven