Bas Schipper is notaris bij Elan Notarissen te Doesburg en estate planner.
Bernard Schols is als hoogleraar verbonden aan het Centrum voor Notarieel Recht van de Radboud Universiteit Nijmegen en is tevens estate planner.
Erik Visscher is Europees octrooigemachtigde, advocaat en partner bij De Vries en Metman in Amsterdam
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
Toine de Bie is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam en tevens docent aan de Universiteit van Amsterdam.
Teun van Berkel is Europees en Nederlands octrooigemachtigde bij AOMB
Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium
Roos van der Poel is IP advocaat en senior associate bij De Brauw Blackstone Westbroek advocaten te Amsterdam.
Bas Langenhuijsen is Nederlands en Europees octrooigemachtigde en partner bij Patentwerk ‘s-Hertogenbosch.
Koen Bijvank is advocaat en octrooigemachtigde bij Brinkhof advocaten in Amsterdam
Tjibbe Douma is advocaat en partner bij Bird & Bird Amsterdam en gespecialiseerd in intellectueel eigendomsrecht, patenten en trade secrets.
Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof
Jos Klaus is advocaat en partner bij Fieldfisher advocaten te Amsterdam
Ferry van Looijengoed is partner bij De Vries & Metman, tevens voorzitter van de Raad van Toezicht van de Orde van Octrooigemachtigden
Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent.
Dhr. Mevr.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden en het privacybeleid