Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
mr. B.E.S. Chin-A-Fat
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.
Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
S.M.M. Versaevel
Sebastien Versaevel is Partner, European Patent Litigator at Winston Taylor Benelux
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Iris Arts werkt sinds 2023 als advocaat bij La Gro in het team Intellectueel Eigendom & Technologie en is lid van de sectorgroep Healthcare & Life Sciences. Iris is gespecialiseerd in octrooirecht met een focus op de Farma & Life Sciences praktijk.