Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. W. Thijssen
Wim Thijssen is advocaat bij Pensioenadvocaten.nl.
Gino van Roeyen is advocaat bij LAWNCH te Eindhoven
prof. dr. K.A.M. van der Zon
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
mr.dr. H.J. Weijers
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent. Zij adviseert klanten op alle gebieden van octrooien. Haar activiteiten omvatten het opstellen van octrooiaanvragen en afhandelen van verleningsprocedures, voeren van opposities en beroepsprocedures, alsook het adviseren van klanten omtrent octrooieerbaarheid, vrijheid van handelen, fiscaliteit en inbreuk.
Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Haarlem. Zij werkte 19 jaar als advocaat in dienstbetrekking voor de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zij pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Francesca Anzovino is docent (internationaal) strafrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hiervoor heeft ze gewerkt op een aantal zaken voor het Internationaal Strafhof voor de verdediging alsmede voor het 'Office of Public Counsel for the Defence' van het Internationaal Strafhof.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. F.H. van der Kamp CT
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.