Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof
mr. G. van Roeyen
Gino van Roeyen is advocaat bij LAWNCH te Eindhoven
mr. S. de Haardt
Sabine de Haardt is VP Ethics and Compliance bij NXP Semiconductors in Eindhoven
prof. dr. mr. I. Sumner
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. G.S.P. Vos
Gregor Vos is advocaat en partner bij Brinkhof te Amsterdam.
mr. M.R. Rijks
Maarten Rijks is advocaat en partner bij Taylor Wessing in Eindhoven. Zijn praktijk richt zich op het intellectueel eigendom.
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.