Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Christophe Ronse is partner at Altius De Clercq Brussels in the Intellectual Property and Dispute Resolution department and leads the life sciences and patents practice group within the firm. He specialises in IP, with a particular focus on patent law and pharmaceutical law. Christophe assists and guides national and international clients in complex disputes.
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
ir. A.M.L. Kneepkens
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
mr. M.J.P. Schipper
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Marleen van Putten is zelfstandig advocaat in Amsterdam en gespecialiseerd in IE, Privacy en Datazaken.
mr. C.S. Kehrer-Bot
Christine Kehrer-Bot is advocaat bij AKD en gespecialiseerd in de ‘zieke werknemer’. Zij adviseert en begeleidt (internationale) werkgevers in complexe poortwachter en WIA dossiers, inclusief alle sociaal verzekeringsrechtelijke aspecten. Zij is betrokken bij een aantal verenigingen en vakbladen en treedt regelmatig op als docent.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
mr. B.E.S. Chin-A-Fat
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.