Charlotte Vrendenbarg is oud-advocaat, in 2018 gepromoveerd op het proefschrift ‘Proceskostenveroordeling en toegang tot de rechter in IE-zaken'. Op dit moment is ze werkzaam als Professor of Private Law | Intellectual Property Law aan de Radboud universiteit
Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.
Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam
Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
em. prof. mr. T. Mellema-Kranenburg
Tea Mellema was voorheen partner bij Verhees Notarissen. Daarnaast is zij Emeritus hoogleraar Familievermogensrecht aan de Universiteit Leiden.
Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.