Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
dr. mr. ir. E.H. Visscher
Erik Visscher is Europees octrooigemachtigde, advocaat en partner bij De Vries en Metman in Amsterdam
Kristof Neefs is lawyer and partner at Inteo Mechelen, Belgium and a registered representative at the Unified Patent Court. His practice focuses on intellectual property and technology disputes. He represents clients in a wide array of industries, including life sciences, pharmaceuticals, software, automotive, media and food.
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.
Jessica Terwiel is gz-psychologe en tegenwoordig vooral werkzaam in de zorg en het onderwijs rondom verborgen huiselijk geweld, en neemt daarnaast sporadisch een forensische onderzoeksopdracht aan. Zij is ruim twintig jaar tevens kinder- en jeugdpsychologe en gerechtelijk deskundige geweest.
mr. E.E. Jurry
Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).
P. Callens
Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium
ir. A.M.L. Kneepkens
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
mr. dr. M.L.C.C. Lückers
Myriam Lückers is raadsheer-plaatsvervanger bij het Hof Den Haag. Tot 1 juni 2024 was ze AG bij de Hoge Raad. Daarvoor was zij senior-raadsheer bij het Hof Den Haag en voorzitter Team strafrecht, voorzitter Team Familierecht, rechter bij de rechtbank Rotterdam (sector straf) en kinderrechter. Zij heeft veel publicaties op haar naam staan op het gebied van het jeugdstrafrecht en familierecht. Tevens is zij voorzitter van de EB redactie.