Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht
  • arbeidsrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
mr. J.J. van Ooijen

mr. J.J. van Ooijen

Joost van Opijen is Head of Legal HQ/Deputy General Counsel bij ASML

mr. A.M. van Aerde

mr. A.M. van Aerde

Thijs van Aerde is advocaat en partner bij NautaDutilh Advocaten in Amsterdam.

Website
mr. R.J.F. Grijpink

mr. R.J.F. Grijpink

Roeland Grijpink is partner bij HOYNG ROKH MONEGIER

ir. B.W.H. Langenhuijsen

ir. B.W.H. Langenhuijsen

Bas Langenhuijsen is Nederlands en Europees octrooigemachtigde en partner bij Patentwerk ‘s-Hertogenbosch.

Website
ir. C. Box

ir. C. Box

Marco Box is Europees, Nederlands en Belgisch octrooigemachtigde, European Patent Litigator, Partner bij V.O. Patents and Trademarks

Website
mr. G.S.P. Vos

mr. G.S.P. Vos

Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.

mr. M.L. van Putten

mr. M.L. van Putten

Marleen van Putten is zelfstandig advocaat in Amsterdam en gespecialiseerd in IE, Privacy en Datazaken.

mr. B.E.S. Chin-A-Fat

mr. B.E.S. Chin-A-Fat

Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.

Website
P. Callens

P. Callens

Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium

mr. K. van der Zwan

mr. K. van der Zwan

Kirsten van der Zwan is Global Head of Privacy AI by Signify

mr. M.R. Rijks

mr. M.R. Rijks

Maarten Rijks is advocaat en partner bij Taylor Wessing in Eindhoven. Zijn praktijk richt zich op het intellectueel eigendom.

Website
mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam

Website
mr. dr. drs. A.A. van Dijk

mr. dr. drs. A.A. van Dijk

Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten

Website
mr. J.J.M. van Hoek

mr. J.J.M. van Hoek

Bas van Hoek is militair jurist bij de Koninklijke Luchtmacht en tevens docent militair straf-en tuchtrecht aan de Universiteit van Amsterdam.

Website
mr. M.M.M. van Gerwen

mr. M.M.M. van Gerwen

Margot van Gerwen is advocaat bij Taylor Wessing en gespecialiseerd in auteursrecht, en merken- en modellenbescherming.

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2021

  1. Home
  2. Vaknieuws

Nieuwe cursussen

6

Masterclass Kinder- en partneralimentatie

06-04-2027
6

Een draak van een (omgangs)zaak

23-03-2027
10

Verfris je Veerkracht

09-03-2027
Bekijk alle 42 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026