Erwin Bos is partner en advocaat bij DVDW Advocaten te Amsterdam.
Liselotte Bekke is advocaat bij NautaDutilh te Amsterdam.
Bernard Schols is als hoogleraar verbonden aan het Centrum voor Notarieel Recht van de Radboud Universiteit Nijmegen en is tevens estate planner.
Gregor Vos is advocaat en partner bij Brinkhof te Amsterdam.
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
Bas van Hoek is militair jurist bij de Koninklijke Luchtmacht en tevens docent militair straf-en tuchtrecht aan de Universiteit van Amsterdam.
Wim Maas is Partner at Taylor Wessing
Michiel Haegens is Europees merkengemachtigde en partner bij Leeway Advocaten in Amsterdam
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
Sebastien Versaevel is Partner at Taylor Wessing
Jan Bram de Groot is senior raadsheer bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden en voorzitter van de landelijke Expertgroep Alimentatie.
Tjibbe Douma is advocaat en partner bij Bird & Bird Amsterdam en gespecialiseerd in intellectueel eigendomsrecht, patenten en trade secrets.
Kristof Neefs is advocaat en partner bij Inteo Mechelen, Belgiƫ. Zijn praktijk richt zich op intellectuele eigendoms- en technologiegeschillen. Hij is geregistreerd vertegenwoordiger bij het Unified Patent Court.
Wim Thijssen is advocaat bij Pensioenadvocaten.nl.
Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium
Dhr. Mevr.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden en het privacybeleid