Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
prof. dr. K.A.M. van der Zon
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
mr. dr. W.J.G. Maas
Wim Maas is advocaat en partner bij Taylor Wessing Advocaten te Eindhoven.
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. J.M. Veldkamp
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof
mr. K.A. Boshouwers
Koert Boshouwers is advocaat bij Lanen & Standhardt Advocaten te Utrecht. Daarnaast doceert hij postacademisch onderwijs aan advocaten en is hij Raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch.
Paul Vlaardingerbroek was tot zijn pensioen in september 2017 Hoogleraar Familie- en Jeugdrecht aan de Tilburg University. Daarnaast is hij hoofdredacteur bij JPf, assessor bij de St. Bijzondere Curatoren Nederland, lid RvA bij NNZ (Nu Niet Zwanger), docent bij de vFAS, voorheen rechter-plv in de Rechtbank Rotterdam en Hilversum familie- en jeugdrecht.