Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.
Christophe Ronse is partner at Altius De Clercq Brussels in the Intellectual Property and Dispute Resolution department and leads the life sciences and patents practice group within the firm. He specialises in IP, with a particular focus on patent law and pharmaceutical law. Christophe assists and guides national and international clients in complex disputes.
Annelies Hendriks is ontwikkelingspsycholoog, met bijzondere belangstelling voor gezinssysteem theorie, in samenhang met de ontwikkelingsstadia van kinderen. Zij is MfN-registermediator en bijzonder curator in IKO-zaken. Zij heeft haar praktijk in Leiderdorp.
Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
B. van der Maazen
Boukje van der Maazen is a counsel at Winston Taylor in Amsterdam and specializes in complex litigation in the field of patent law and competition law.
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Tobias Hessel is partner at Clifford Chance in Düsseldorf and he advises and represents clients in national and multi-jurisdictional IP litigation cases.
He is very experienced in patent litigation cases predominantly in the fields of information technology, medical devices, telecommunications, and semiconductors. Tobias has significant experience in representing his clients in disputes relating to standard-essential patents (SEPs) including the antitrust related aspects (FRAND).
Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Eelco Moerman is familierechter in de Rechtbank Rotterdam. Daarnaast is hij bijzonder hoogleraar Rechtspraak in Theorie en Praktijk aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
mr. F. Anzovino
Francesca Anzovino is docent (internationaal) strafrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hiervoor heeft ze gewerkt op een aantal zaken voor het Internationaal Strafhof voor de verdediging alsmede voor het 'Office of Public Counsel for the Defence' van het Internationaal Strafhof.