Jules Fabre heads Taylor Wessing's patent department in Paris. He specialises in intellectual property, with a particular focus on patent and regulatory matters in the Life Sciences and pharmaceutical sector.
He has extensive experience handling complex French and cross border patent and SPC litigations, both in private practice and inhouse.
Arvid van Oorschot is advocaat en partner bij Vondst. Hij publiceert en doceert regelmatig over (internationale-) handhaving van intellectuele eigendomsrechten en aanverwante onderwerpen.
Liesbeth de Beij is Raadsheer bij het Hof Den Bosch.
mr.dr. H.J. Weijers
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Daan de Lange, partner at Brinkhof, specialises in international patent disputes. His practice focuses primarily on pharmaceutical and biotech cases, in which Daan acts for both innovative and generic parties. He also specialises in international FRAND proceedings.
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
P. Callens
Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium
mr. dr. drs. A.A. van Dijk
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.
Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Haarlem. Zij werkte 19 jaar als advocaat in dienstbetrekking voor de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zij pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.