Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
dr. E. Crabbe
Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent. Zij adviseert klanten op alle gebieden van octrooien. Haar activiteiten omvatten het opstellen van octrooiaanvragen en afhandelen van verleningsprocedures, voeren van opposities en beroepsprocedures, alsook het adviseren van klanten omtrent octrooieerbaarheid, vrijheid van handelen, fiscaliteit en inbreuk.
Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
mr. R.A. Eskes
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
drs. L.C.M. Franck
Milie Franck is werkzaam in haar eigen praktijk als GZ-psycholoog, systeemtherapeut, coach overlegscheiding, EMDR-, en EFT- practitioner en werkt tevens voor Justitie bij de Penitentiaire instelling in Middelburg.
Christine Kehrer-Bot is advocaat bij AKD en gespecialiseerd in de ‘zieke werknemer’. Zij adviseert en begeleidt (internationale) werkgevers in complexe poortwachter en WIA dossiers, inclusief alle sociaal verzekeringsrechtelijke aspecten. Zij is betrokken bij een aantal verenigingen en vakbladen en treedt regelmatig op als docent.
Amé Derks is advocaat en mediator bij Derks Advocaten. Ze is erkend specialist familierecht, scheidingsmediator en aangesloten bij de Nederlandse Vereniging Familie- en erfrecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Miriam Kiefer is founding partner of Kather Augenstein and has been active as a lawyer for over 15 years. She has conducted more than a hundred infringement proceedings, primarily for patents and utility models. A majority of these disputes were cross-border proceedings, so she is thus familiar with the coordination of multinational disputes.
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.