Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Francesca Anzovino is docent (internationaal) strafrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hiervoor heeft ze gewerkt op een aantal zaken voor het Internationaal Strafhof voor de verdediging alsmede voor het 'Office of Public Counsel for the Defence' van het Internationaal Strafhof.
Kirsten van der Zwan is Global Head of Privacy AI by Signify
mr. F.H. van der Kamp CT
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Wim Maas is partner and a trial attorney at Winston Taylor with over 20 years of experience in high-stakes patent litigation in the telecom, IT and life sciences sector. He is recognized as a leading advocate before the Unified Patent Court and frequently speaks and publishes on European patent law and patent enforcement.
Jessica Terwiel is gz-psychologe en tegenwoordig vooral werkzaam in de zorg en het onderwijs rondom verborgen huiselijk geweld, en neemt daarnaast sporadisch een forensische onderzoeksopdracht aan. Zij is ruim twintig jaar tevens kinder- en jeugdpsychologe en gerechtelijk deskundige geweest.
mr. C. Zeri
Claudia Zeri is advocaat-partner bij technologie-georiënteerd nichekantoor Coupry Advocaten te Den Haag
Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent. Zij adviseert klanten op alle gebieden van octrooien. Haar activiteiten omvatten het opstellen van octrooiaanvragen en afhandelen van verleningsprocedures, voeren van opposities en beroepsprocedures, alsook het adviseren van klanten omtrent octrooieerbaarheid, vrijheid van handelen, fiscaliteit en inbreuk.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Veroniqe Pede is Patent, Design and Trademark Litigator; UPC Representative at Cape IP in Ghent Belgium
drs. A.P.M. van Rheenen
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.