Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht
  • arbeidsrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
mr. E.C.C. Klarus-Blomjous

mr. E.C.C. Klarus-Blomjous

Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.

Website
prof. mr. W.A. Hoyng

prof. mr. W.A. Hoyng

Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.

Website
mr. A.E. Sutorius-van Hees

mr. A.E. Sutorius-van Hees

Annelies Sutorius is senior raadsheer bij het Hof Den Haag en zit in het dagelijks bestuur van de landelijke Expertgroep Alimentatie.

Website
mr. M. Kramer

mr. M. Kramer

Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Amsterdam. Zij specialiseerde zich geleidelijk steeds meer in de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zijn pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.

Website
mr. E.E. Jurry

mr. E.E. Jurry

Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).

mr. T. Geerlof

mr. T. Geerlof

Timme Geerlof is advocaat en partner bij Windt Le Grand en Leeuwenburgh Rotterdam

Website
mr. D. op de Beeck

mr. D. op de Beeck

Domien op de Beeck is advocaat en partner bij Bird & Bird Brussel en gespecialiseerd op diverse terreinen van het IE recht.

Website
em. prof. mr. T. Mellema-Kranenburg

em. prof. mr. T. Mellema-Kranenburg

Tea Mellema was voorheen partner bij Verhees Notarissen. Daarnaast is zij Emeritus hoogleraar Familievermogensrecht aan de Universiteit Leiden.

Website
prof. mr. dr. B.M.E.M. Schols

prof. mr. dr. B.M.E.M. Schols

Bernard Schols is als hoogleraar verbonden aan het Centrum voor Notarieel Recht van de Radboud Universiteit Nijmegen en is tevens estate planner.

Website
mr. ir. O.V. Lamme

mr. ir. O.V. Lamme

Oscar Lamme is advocaat en partner bij Simmons & Simmons te Amsterdam.

Website
mr. L.A.G.M. van der Geld

mr. L.A.G.M. van der Geld

Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.

Website
W.J.G. Maas

W.J.G. Maas

Wim Maas is Partner at Winston Taylor

T. van Berkel MSc

T. van Berkel MSc

Teun van Berkel is Europees en Nederlands octrooigemachtigde bij AOMB

Website
mr. J.M. Veldkamp

mr. J.M. Veldkamp

Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.

Website
mr. K. Bijvank

mr. K. Bijvank

Koen Bijvank is advocaat en octrooigemachtigde bij Brinkhof advocaten in Amsterdam

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2020

  1. Home
  2. Vaknieuws

Nieuwe cursussen

10

Verfris je Veerkracht

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 39 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026