Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Miriam Kiefer is founding partner of Kather Augenstein and has been active as a lawyer for over 15 years. She has conducted more than a hundred infringement proceedings, primarily for patents and utility models. A majority of these disputes were cross-border proceedings, so she is thus familiar with the coordination of multinational disputes.
Roeland Grijpink is partner bij HOYNG ROKH MONEGIER
drs. A.P.M. van Rheenen
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Tobias Hessel is partner at Clifford Chance in Düsseldorf and he advises and represents clients in national and multi-jurisdictional IP litigation cases.
He is very experienced in patent litigation cases predominantly in the fields of information technology, medical devices, telecommunications, and semiconductors. Tobias has significant experience in representing his clients in disputes relating to standard-essential patents (SEPs) including the antitrust related aspects (FRAND).