Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht
  • arbeidsrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
mr. M.L. van Putten

mr. M.L. van Putten

Marleen van Putten is zelfstandig advocaat in Amsterdam en gespecialiseerd in IE, Privacy en Datazaken.

mr. R. van der Poel

mr. R. van der Poel

Roos van der Poel is IP advocaat en senior associate bij De Brauw Blackstone Westbroek advocaten te Amsterdam.

Website
mr. R.A. Eskes

mr. R.A. Eskes

Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.

mr. E.P. de Beij

mr. E.P. de Beij

Liesbeth de Beij is Raadsheer bij het Hof Den Bosch.

mr. W. Thijssen

mr. W. Thijssen

Wim Thijssen is advocaat bij Pensioenadvocaten.nl.

Website
mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam

Website
mr. A.V.T. de Bie

mr. A.V.T. de Bie

Toine de Bie is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam en tevens docent aan de Universiteit van Amsterdam.

Website
mr. drs. A.G. Hendriks

mr. drs. A.G. Hendriks

Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.

mr. A.M.E. Derks

mr. A.M.E. Derks

Amé Derks is advocaat en mediator bij Derks Advocaten. Ze is erkend specialist familierecht, scheidingsmediator en aangesloten bij de Nederlandse Vereniging Familie- en erfrecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).

Website
mr. J. Hofhuis

mr. J. Hofhuis

Jesse Hofhuis is advocaat bij Hofhuis te Amsterdam.

Website
mr. A.P. van der Linden

mr. A.P. van der Linden

Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.

Website
mr. S.J.C. Schipper

mr. S.J.C. Schipper

Bas Schipper is notaris bij Elan Notarissen te Doesburg en estate planner.

Website
prof. mr. W.A. Hoyng

prof. mr. W.A. Hoyng

Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.

Website
mr. A.N. Labohm

mr. A.N. Labohm

Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.

Website
mr. dr. M.L.C.C. Lückers

mr. dr. M.L.C.C. Lückers

Myriam Lückers is raadsheer-plaatsvervanger bij het Hof Den Haag. Tot 1 juni 2024 was ze AG bij de Hoge Raad. Daarvoor was zij senior-raadsheer bij het Hof Den Haag en voorzitter Team strafrecht, voorzitter Team Familierecht, rechter bij de rechtbank Rotterdam (sector straf) en kinderrechter. Zij heeft veel publicaties op haar naam staan op het gebied van het jeugdstrafrecht en familierecht. Tevens is zij voorzitter van de EB redactie.

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2019

  1. Home
  2. Vaknieuws

Nieuwe cursussen

10

Verfris je Veerkracht

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 39 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026