Sebastien Versaevel is Partner and European patent litigator at Winston Taylor Benelux. He focuses on European patent litigation, with an emphasis on the Unified Patent Court (UPC), and has experience before the Dutch patent courts.
Jules Fabre heads Taylor Wessing's patent department in Paris. He specialises in intellectual property, with a particular focus on patent and regulatory matters in the Life Sciences and pharmaceutical sector.
He has extensive experience handling complex French and cross border patent and SPC litigations, both in private practice and inhouse.
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
mr. G. van Roeyen
Gino van Roeyen is advocaat bij LAWNCH te Eindhoven
mr. A.N. Labohm
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.
Kirsten van der Zwan is Global Head of Privacy AI by Signify
prof. dr. S.W.E. Rutten
Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
mr. dr. drs. A.A. van Dijk
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
prof. dr. K.A.M. van der Zon
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
R. Kooger RA FM
Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.