Rick Weijers is als PhD-fellow verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht. Zijn expertise ligt met name in het goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht, het onroerend goedrecht en de notariële wetgeving. Binnen deze vakken doceert hij ook. Tevens is hij als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW.
Kirsten van der Zwan is senior legal counsel Global Legal AI Governance Lead bij Shell International
mr. B.E.S. Chin-A-Fat
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
prof. dr. mr. I. Sumner
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. A.M. van Aerde
Thijs van Aerde is advocaat en partner bij NautaDutilh Advocaten in Amsterdam.
Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.