Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht
  • arbeidsrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
mr. A.N. Labohm

mr. A.N. Labohm

Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.

Website
mr. A.M. van Aerde

mr. A.M. van Aerde

Thijs van Aerde is advocaat en partner bij NautaDutilh Advocaten in Amsterdam.

Website
R. Kooger RA FM

R. Kooger RA FM

Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.

Website
B. van der Maazen

B. van der Maazen

Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof

mr. T. Douma

mr. T. Douma

Tjibbe Douma is advocaat en partner bij Bird & Bird Amsterdam en gespecialiseerd in intellectueel eigendomsrecht, patenten en trade secrets.

Website
mr. J.M. Veldkamp

mr. J.M. Veldkamp

Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.

Website
dr. mr. ir. E.H. Visscher

dr. mr. ir. E.H. Visscher

Erik Visscher is Europees octrooigemachtigde, advocaat en partner bij De Vries en Metman in Amsterdam

Website
mr. E.E. Jurry

mr. E.E. Jurry

Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).

mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.

mr. C. Shannon

mr. C. Shannon

Carreen Shannon is Director Litigation & Licensing bij ASML

prof. dr. S.W.E. Rutten

prof. dr. S.W.E. Rutten

Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University

mr. A.E. Sutorius-van Hees

mr. A.E. Sutorius-van Hees

Annelies Sutorius is senior raadsheer bij het Hof Den Haag en zit in het dagelijks bestuur van de landelijke Expertgroep Alimentatie.

Website
mr. M.J.A. Haegens

mr. M.J.A. Haegens

Michiel Haegens is Europees merkengemachtigde en partner bij Leeway Advocaten in Amsterdam

Website
prof. mr. L.M. Coenraad

prof. mr. L.M. Coenraad

Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.

Website
P. Callens

P. Callens

Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium

Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2021

  1. Home
  2. Vaknieuws

Nieuwe cursussen

10

Verfris je Veerkracht

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 40 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026