Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
Ch. Ronse
Christophe Ronse is lawyer and partner at Altius Gent. He is a partner in the Intellectual Property and Dispute Resolution department of ALTIUS and leads the life sciences and patents practice group within the firm. He specialises in IP, with a particular focus on patent law and pharmaceutical law. Christophe assists and guides national and international clients in complex disputes.
Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.
Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent. Zij adviseert klanten op alle gebieden van octrooien. Haar activiteiten omvatten het opstellen van octrooiaanvragen en afhandelen van verleningsprocedures, voeren van opposities en beroepsprocedures, alsook het adviseren van klanten omtrent octrooieerbaarheid, vrijheid van handelen, fiscaliteit en inbreuk.
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
mr. A.P. van der Linden
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.