Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
R. Kooger RA FM

R. Kooger RA FM

Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.

Website
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.

C.H. van Balen Msc

C.H. van Balen Msc

Kees van Balen is junior partner en European patent attorney bij AOMB in Rijswijk

Website
prof. dr. K.A.M. van der Zon

prof. dr. K.A.M. van der Zon

Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.

mr. R.J.F. Grijpink

mr. R.J.F. Grijpink

Roeland Grijpink is partner bij HOYNG ROKH MONEGIER

P. Callens

P. Callens

Pieter Callens is Partner at Eubelius - Brussel Belgium

mr. L.A.G.M. van der Geld

mr. L.A.G.M. van der Geld

Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.

Website
mr. drs. R.J. van der Ham

mr. drs. R.J. van der Ham

Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.

Website
mr. J.M. Veldkamp

mr. J.M. Veldkamp

Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.

Website
mr. S.J.C. Schipper

mr. S.J.C. Schipper

Bas Schipper is notaris bij Elan Notarissen te Doesburg en estate planner.

Website
mr. L.R. Bekke

mr. L.R. Bekke

Liselotte Bekke is advocaat bij NautaDutilh te Amsterdam.

Website
ir. S.M.M. Versaevel

ir. S.M.M. Versaevel

Sebastien Versaevel is Partner and European patent litigator at Winston Taylor Benelux. He focuses on European patent litigation, with an emphasis on the Unified Patent Court (UPC), and has experience before the Dutch patent courts.

Website
mr. H.Th. van der Meer

mr. H.Th. van der Meer

Herman van der Meer is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam.

Website
mr. G. Theuws

mr. G. Theuws

Geert Theuws is advocaat en partner bij Winston Taylor te Eindhoven.

Website
mr. dr. M.L.C.C. Lückers

mr. dr. M.L.C.C. Lückers

Myriam Lückers is raadsheer-plaatsvervanger bij het Hof Den Haag. Tot 1 juni 2024 was ze AG bij de Hoge Raad. Daarvoor was zij senior-raadsheer bij het Hof Den Haag en voorzitter Team strafrecht, voorzitter Team Familierecht, rechter bij de rechtbank Rotterdam (sector straf) en kinderrechter. Zij heeft veel publicaties op haar naam staan op het gebied van het jeugdstrafrecht en familierecht. Tevens is zij voorzitter van de EB redactie.

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2021

  1. Home
  2. Vaknieuws

Nieuwe cursussen

10

2-daagse In het oog van de Orkaan - Omgaan met weerstand

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 40 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026