Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Jessica Terwiel is gz-psychologe en tegenwoordig vooral werkzaam in de zorg en het onderwijs rondom verborgen huiselijk geweld, en neemt daarnaast sporadisch een forensische onderzoeksopdracht aan. Zij is ruim twintig jaar tevens kinder- en jeugdpsychologe en gerechtelijk deskundige geweest.
mr. P.G. Knoppers
Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Sebastien Versaevel is Partner and European patent litigator at Winston Taylor Benelux. He focuses on European patent litigation, with an emphasis on the Unified Patent Court (UPC), and has experience before the Dutch patent courts.
Myriam Lückers is raadsheer-plaatsvervanger bij het Hof Den Haag. Tot 1 juni 2024 was ze AG bij de Hoge Raad. Daarvoor was zij senior-raadsheer bij het Hof Den Haag en voorzitter Team strafrecht, voorzitter Team Familierecht, rechter bij de rechtbank Rotterdam (sector straf) en kinderrechter. Zij heeft veel publicaties op haar naam staan op het gebied van het jeugdstrafrecht en familierecht. Tevens is zij voorzitter van de EB redactie.
Carreen Shannon is Director Litigation & Licensing bij ASML
V. Pede
Veroniqe Pede is Patent, Design and Trademark Litigator; UPC Representative at Cape IP in Ghent Belgium
drs. A.P.M. van Rheenen
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.