Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiƫle Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Bas Berghuis van Woortman is advocaat en hoofd IP bij Simmons & Simmons LLP te Amsterdam
mr. B. ten Doeschate
Bart ten Doeschate is IP-counsel bij The HEINEKEN Company
mr. C.J. Frikkee
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
mr. A.P. van der Linden
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Gino van Roeyen is advocaat bij LAWNCH te Eindhoven
mr. J.J.E. Bremer
Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.