Sebastien Versaevel werkt bij Simmons & Simmons in Amsterdam en is Europees octrooigemachtigde en lid van het Institute of Professional Representatives bij het European Patent Office (epi).
Kirsten van der Zwan is senior legal counsel Global Legal AI Governance Lead bij Shell International
mr. K.A. Boshouwers
Koert Boshouwers is advocaat bij Lanen & Standhardt Advocaten te Utrecht. Daarnaast doceert hij postacademisch onderwijs aan advocaten en is hij Raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch.
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Milie Franck is werkzaam in haar eigen praktijk als GZ-psycholoog, systeemtherapeut, coach overlegscheiding, EMDR-, en EFT- practitioner en werkt tevens voor Justitie bij de Penitentiaire instelling in Middelburg.
Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.
Roeland Grijpink is advocaat bij Hoyng Rokh Monegier en heeft jarenlange ervaring in FRAND-gerelateerde zaken.
mr. A.N. Labohm
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Charlotte Vrendenbarg is oud-advocaat, in 2018 gepromoveerd op het proefschrift ‘Proceskostenveroordeling en toegang tot de rechter in IE-zaken'. Op dit moment is ze werkzaam als Professor of Private Law | Intellectual Property Law aan de Radboud universiteit