Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. dr. W.J.G. Maas
Wim Maas is advocaat en partner bij Winston Taylor Advocaten te Eindhoven.
Christine Kehrer-Bot is advocaat bij AKD en gespecialiseerd in de ‘zieke werknemer’. Zij adviseert en begeleidt (internationale) werkgevers in complexe poortwachter en WIA dossiers, inclusief alle sociaal verzekeringsrechtelijke aspecten. Zij is betrokken bij een aantal verenigingen en vakbladen en treedt regelmatig op als docent.
Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.