Corinne Koopman is raadsheer bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden. Zij behandelt zaken op het gebied van familierecht en erfrecht. In het verleden is zij lange tijd werkzaam geweest als familierechtadvocaat. Zij is verder medewerker van het Tijdschrift voor Familie- en Jeugdrecht en redactielid van de Kennisbank van Split-Online.
mr. F.H. van der Kamp CT
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
mr. E.C.C. Klarus-Blomjous
Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Boukje van der Maazen is a counsel at Winston Taylor in Amsterdam and specializes in complex litigation in the field of patent law and competition law.
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
mr. drs. R.J. van der Ham
Ralph Jan van der Ham is advocaat en partner bij Holla Advocaten. Hij heeft de Grotius specialisatiecursus arbeidsrecht summa cum laude afgelegd. Hij is redactiemedewerker RAR en doceert onder meer over flexibele arbeidsrelaties.
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.
mr. S.J.C. Schipper
Bas Schipper is notaris bij Elan Notarissen te Doesburg en estate planner.