Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.
Miriam Kiefer is founding partner of Kather Augenstein and has been active as a lawyer for over 15 years. She has conducted more than a hundred infringement proceedings, primarily for patents and utility models. A majority of these disputes were cross-border proceedings, so she is thus familiar with the coordination of multinational disputes.
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.
Wim Maas is partner and a trial attorney at Winston Taylor with over 20 years of experience in high-stakes patent litigation in the telecom, IT and life sciences sector. He is recognized as a leading advocate before the Unified Patent Court and frequently speaks and publishes on European patent law and patent enforcement.