Veroniqe Pede is Patent, Design and Trademark Litigator; UPC Representative at Cape IP in Ghent Belgium
prof. mr. W.A. Hoyng
Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.
Eelco Bergsma is Director Assertion bij Ericsson en coƶrdineert de Europese procesvoering voor het bedrijf. Voorheen was hij partner en advocaat bij Taylor Wessing.
Boukje van der Maazen is Lawyer and UPC representative at Brinkhof
mr. H.J. Weijers
Rick Weijers is als PhD-fellow verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht. Zijn expertise ligt met name in het goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht, het onroerend goedrecht en de notariƫle wetgeving. Binnen deze vakken doceert hij ook. Tevens is hij als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW.
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
Brigitte Chin-A-Fat is advocaat-scheidingsmediator in haar eigen praktijk in Breda. Verder is zij lid van de vFAS, MfN-registermediator, forensisch mediator (lid VVFM) en overlegscheidingsadvocaat (lid VVCP). Tevens publiceert zij regelmatig over mediation en familierechtelijke onderwerpen, zoals het ouderschapsplan en gezag en omgang en treedt regelmatig op als docent/trainer.