Daan de Lange is advocaat en partner bij Brinkhof in Amsterdam en gespecialiseerd in internationale octrooigeschillen, met de nadruk op farma- en biotech-zaken.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
V. Pede
Veroniqe Pede is Patent, Design and Trademark Litigator; UPC Representative at Cape IP in Ghent Belgium
mr. D. op de Beeck
Domien op de Beeck is advocaat en partner bij Bird & Bird Brussel en gespecialiseerd op diverse terreinen van het IE recht.
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
R. Kooger RA FM
Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.
Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
mr. G.S.P. Vos
Gregor Vos is partner bij Brinkhof en al vanaf het begin van zijn carrière specialist in intellectueel eigendom (IE). Als allround IE-advocaat voert hij een praktijk waarin de nadruk ligt op merken, vormgeving en reclame. Gregor is ook geschillenbeslechter voor conflicten over domeinnamen bij het WIPO in Genève, zowel voor .nl domeinnamen als voor generieke top-level domeinnamen.