Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.
Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.
mr. dr. drs. A.A. van Dijk
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing at Ericsson and he will coordinate European litigation for the company. Before he was partner and Lawyer at Taylor Wessing.
mr. C. Zeri
Claudia Zeri is advocaat-partner bij technologie-georiƫnteerd nichekantoor Coupry Advocaten te Den Haag
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
ir. C. Box
Marco Box is Europees, Nederlands en Belgisch octrooigemachtigde, European Patent Litigator, Partner bij V.O. Patents and Trademarks
Arvid van Oorschot is advocaat en partner bij Vondst. Hij publiceert en doceert regelmatig over (internationale-) handhaving van intellectuele eigendomsrechten en aanverwante onderwerpen.