Ellen Crabbe is Europees en Belgisch Octrooigemachtigde bij Brantsandpatents in Brussel en Gent. Zij adviseert klanten op alle gebieden van octrooien. Haar activiteiten omvatten het opstellen van octrooiaanvragen en afhandelen van verleningsprocedures, voeren van opposities en beroepsprocedures, alsook het adviseren van klanten omtrent octrooieerbaarheid, vrijheid van handelen, fiscaliteit en inbreuk.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
ir. S.M.M. Versaevel
Sebastien Versaevel is Partner and European patent litigator at Winston Taylor Benelux. He focuses on European patent litigation, with an emphasis on the Unified Patent Court (UPC), and has experience before the Dutch patent courts.
Jules Fabre heads Taylor Wessing's patent department in Paris. He specialises in intellectual property, with a particular focus on patent and regulatory matters in the Life Sciences and pharmaceutical sector.
He has extensive experience handling complex French and cross border patent and SPC litigations, both in private practice and inhouse.
Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.
Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
mr. L.A.G.M. van der Geld
Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Marina Wehler is partner and lawyer at Arnold Ruess Düsseldorf.
She specialises in intellectual property law, with a focus on national and international patent litigation in all technical fields with a broad expertise in FRAND and licensing issues.
Bart ten Doeschate is IP-counsel bij The HEINEKEN Company
mr.dr. H.J. Weijers
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.