Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
T. Hessel

T. Hessel

Tobias Hessel is partner at Clifford Chance in Düsseldorf and he advises and represents clients in national and multi-jurisdictional IP litigation cases. He is very experienced in patent litigation cases predominantly in the fields of information technology, medical devices, telecommunications, and semiconductors. Tobias has significant experience in representing his clients in disputes relating to standard-essential patents (SEPs) including the antitrust related aspects (FRAND).

Website
mr. B. ten Doeschate

mr. B. ten Doeschate

Bart ten Doeschate is IP-counsel bij The HEINEKEN Company

drs. A.P.M. van Rheenen

drs. A.P.M. van Rheenen

Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.

Website
R. Kooger RA FM

R. Kooger RA FM

Rob Kooger is Registeraccountant en Forensisch Mediator. Hij heeft ruime ervaring in de echtscheidingspraktijk en als financieel adviseur. Ook is hij deskundige voor diverse rechtbanken en hoven.

Website
prof. dr. K.A.M. van der Zon

prof. dr. K.A.M. van der Zon

Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.

mr. L.R. Bekke

mr. L.R. Bekke

Liselotte Bekke is advocaat bij NautaDutilh te Amsterdam.

Website
mr. S.E.M. van der Meijden-Bullens

mr. S.E.M. van der Meijden-Bullens

Saskia van der Meijden-Bullens is merken- en modellengemachtigde bij Taylor Wessing te Eindhoven

Website
mr. C. Shannon

mr. C. Shannon

Carreen Shannon is Director Litigation & Licensing bij ASML

mr. R.M. van der Velden

mr. R.M. van der Velden

Ruud van der Velden is advocaat en partner bij Hogan Lovells

Website
mr. E.C.C. Punselie

mr. E.C.C. Punselie

Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.

Website
mr. M.M.M. van Gerwen

mr. M.M.M. van Gerwen

Margot van Gerwen is advocaat bij Taylor Wessing en gespecialiseerd in auteursrecht, en merken- en modellenbescherming.

Website
mr. K.A. Boshouwers

mr. K.A. Boshouwers

Koert Boshouwers is advocaat bij Lanen & Standhardt Advocaten te Utrecht. Daarnaast doceert hij postacademisch onderwijs aan advocaten en is hij Raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch.

Website
mr. A.E. Sutorius-van Hees

mr. A.E. Sutorius-van Hees

Annelies Sutorius is senior raadsheer bij het Hof Den Haag en zit in het dagelijks bestuur van de landelijke Expertgroep Alimentatie.

Website
mr. K. van der Zwan

mr. K. van der Zwan

Kirsten van der Zwan is Global Head of Privacy AI by Signify

mr. D.F. de Lange

mr. D.F. de Lange

Daan de Lange, partner at Brinkhof, specialises in international patent disputes. His practice focuses primarily on pharmaceutical and biotech cases, in which Daan acts for both innovative and generic parties. He also specialises in international FRAND proceedings.

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2020

  1. Home

Nieuwe cursussen

10

2-daagse In het oog van de Orkaan - Omgaan met weerstand

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 40 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026