Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
mr. F.H. van der Kamp CT
Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiƫle Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.
Alwin van Dijk is Universitair hoofddocent vakgroep Strafrecht en Criminologie aan de Rijksuniversiteit Groningen, en docent bij de SSR en de Beroepsopleiding advocaten
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. E.P. de Beij
Liesbeth de Beij is Raadsheer bij het Hof Den Bosch.
mr. R. de Beer
Rutger de Beer is advocaat bij Hofhuis te Amsterdam.