Lucienne van der Geld is directeur van Netwerk Notarissen, docent notarieel recht aan de Radboud Universiteit. Tevens is zij raadsheer plaatsvervanger in het Hof Den Haag.
Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
mr. W.F. Haagsma
Willem-Friso Haagsma is general counsel bij LeydenJar.
drs. J. Terwiel
Jessica Terwiel is gz-psychologe en tegenwoordig vooral werkzaam in de zorg en het onderwijs rondom verborgen huiselijk geweld, en neemt daarnaast sporadisch een forensische onderzoeksopdracht aan. Zij is ruim twintig jaar tevens kinder- en jeugdpsychologe en gerechtelijk deskundige geweest.
mr. A.V.T. de Bie
Toine de Bie is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam en tevens docent aan de Universiteit van Amsterdam.
Bert Kneepkens is Europees octrooigemachtigde en partner bij AOMB
mr. M.J.P. Schipper
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Willem Hoyng is lid van the drafting committee of the Rules of Proceedings and of the Advisory Committee of the Preparatory Committee. Teven gekozen tot Chairman of the Advisory Committee van de UPC.
Petra Knoppers is partner en advocaat bij SmeetsGijbels. Tevens is ze rechter-plaatsvervanger bij de rechtbank Rotterdam. Zij is gespecialiseerd in het erfrecht en actief betrokken bij de Nederlandse Organisatie Voor Executeurs (NOVEX) en lid van de VEAN.