Kristof Neefs is advocaat en partner bij Inteo Mechelen, België. Zijn praktijk richt zich op intellectuele eigendoms- en technologiegeschillen. Hij is geregistreerd vertegenwoordiger bij het Unified Patent Court.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. L.R. Bekke
Liselotte Bekke is advocaat bij NautaDutilh te Amsterdam.
Charlotte Vrendenbarg is oud-advocaat, in 2018 gepromoveerd op het proefschrift ‘Proceskostenveroordeling en toegang tot de rechter in IE-zaken'. Op dit moment is ze werkzaam als Professor of Private Law | Intellectual Property Law aan de Radboud universiteit
Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.