Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. C.J. Frikkee
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Jan-Ger Knot is Raadsheer bij het Hof Arnhem-Leeuwarden. Daarnaast is hij universitair docent internationaal privaatrecht aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Tobias Hessel is partner at Clifford Chance in Düsseldorf and he advises and represents clients in national and multi-jurisdictional IP litigation cases.
He is very experienced in patent litigation cases predominantly in the fields of information technology, medical devices, telecommunications, and semiconductors. Tobias has significant experience in representing his clients in disputes relating to standard-essential patents (SEPs) including the antitrust related aspects (FRAND).
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Myriam Lückers is raadsheer-plaatsvervanger bij het Hof Den Haag. Tot 1 juni 2024 was ze AG bij de Hoge Raad. Daarvoor was zij senior-raadsheer bij het Hof Den Haag en voorzitter Team strafrecht, voorzitter Team Familierecht, rechter bij de rechtbank Rotterdam (sector straf) en kinderrechter. Zij heeft veel publicaties op haar naam staan op het gebied van het jeugdstrafrecht en familierecht. Tevens is zij voorzitter van de EB redactie.