Jules Fabre heads Taylor Wessing's patent department in Paris. He specialises in intellectual property, with a particular focus on patent and regulatory matters in the Life Sciences and pharmaceutical sector.
He has extensive experience handling complex French and cross border patent and SPC litigations, both in private practice and inhouse.
Lies Punselie geeft geregeld cursussen op het terrein van het personen- en familierecht en is als auteur verbonden aan de Groene Serie personen- en familierecht en aan Tekst & Commentaar. Ze is tevens redactielid van EB en raadsheer-plv bij het Hof Den Haag.
Bas Berghuis van Woortman is advocaat en hoofd IP bij Simmons & Simmons LLP te Amsterdam
mr. A.P. van der Linden
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.
Carlos van Staveren is partner in the Intellectual Property practice in Amsterdam and focuses on technology-related matters and patent law in particular. He litigates on a broad range of sectors and have been involved in numerous landmark patent proceedings in the Netherlands, the EPO and before the UPC. He has extensive experience handling and coordinating multijurisdictional and pan-European patent proceedings.
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. J.J.E. Bremer
Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Koert Boshouwers is advocaat bij Lanen & Standhardt Advocaten te Utrecht. Daarnaast doceert hij postacademisch onderwijs aan advocaten en is hij Raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch.
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.