Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
mr. E.C.C. Klarus-Blomjous
Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
mr. E.E. Jurry
Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).
mr. ir. F.A.T. van Looijengoed
Ferry van Looijengoed is partner bij De Vries & Metman, tevens voorzitter van de Raad van Toezicht van de Orde van Octrooigemachtigden
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing bij Ericsson en coördineert de Europese procesvoering voor het bedrijf. Voorheen was hij partner en advocaat bij Taylor Wessing.
Annelies Hendriks is ontwikkelingspsycholoog, met bijzondere belangstelling voor gezinssysteem theorie, in samenhang met de ontwikkelingsstadia van kinderen. Zij is MfN-registermediator en bijzonder curator in IKO-zaken. Zij heeft haar praktijk in Leiderdorp.