Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Haarlem. Zij werkte 19 jaar als advocaat in dienstbetrekking voor de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zij pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
I. Arts
Iris Arts werkt sinds 2023 als advocaat bij La Gro in het team Intellectueel Eigendom & Technologie en is lid van de sectorgroep Healthcare & Life Sciences. Iris is gespecialiseerd in octrooirecht met een focus op de Farma & Life Sciences praktijk.
Arvid van Oorschot is advocaat en partner bij Vondst. Hij publiceert en doceert regelmatig over (internationale-) handhaving van intellectuele eigendomsrechten en aanverwante onderwerpen.
Francesca Anzovino is docent (internationaal) strafrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hiervoor heeft ze gewerkt op een aantal zaken voor het Internationaal Strafhof voor de verdediging alsmede voor het 'Office of Public Counsel for the Defence' van het Internationaal Strafhof.
Boukje van der Maazen is a counsel at Winston Taylor in Amsterdam and specializes in complex litigation in the field of patent law and competition law.
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
mr. dr. E.M. Moerman
Eelco Moerman is familierechter in de Rechtbank Rotterdam. Daarnaast is hij bijzonder hoogleraar Rechtspraak in Theorie en Praktijk aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
mr. W.F. Haagsma
Willem-Friso Haagsma is general counsel bij LeydenJar.
mr. E.E. Jurry
Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).
C.H. van Balen Msc
Kees van Balen is junior partner en European patent attorney bij AOMB in Rijswijk