Daan de Lange, partner at Brinkhof, specialises in international patent disputes. His practice focuses primarily on pharmaceutical and biotech cases, in which Daan acts for both innovative and generic parties. He also specialises in international FRAND proceedings.
Susan Rutten is Hoogleraar islamitisch familierecht in een Europese context aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Maastricht University
mr. dr. E.M. Moerman
Eelco Moerman is familierechter in de Rechtbank Rotterdam. Daarnaast is hij bijzonder hoogleraar Rechtspraak in Theorie en Praktijk aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
mr. I.J. Pieters
Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.
Jessica Terwiel is gz-psychologe en tegenwoordig vooral werkzaam in de zorg en het onderwijs rondom verborgen huiselijk geweld, en neemt daarnaast sporadisch een forensische onderzoeksopdracht aan. Zij is ruim twintig jaar tevens kinder- en jeugdpsychologe en gerechtelijk deskundige geweest.
B. van der Maazen
Boukje van der Maazen is a counsel at Winston Taylor in Amsterdam and specializes in complex litigation in the field of patent law and competition law.
Corinne Koopman is raadsheer bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden. Zij behandelt zaken op het gebied van familierecht en erfrecht. In het verleden is zij lange tijd werkzaam geweest als familierechtadvocaat. Zij is verder medewerker van het Tijdschrift voor Familie- en Jeugdrecht en redactielid van de Kennisbank van Split-Online.
mr. J.M. Veldkamp
Julia is advocaat, mediator en coach in het familierecht. Zij is daarnaast zenmeester. Zij volgde de coachingsopleiding bij Move a Mountain van 2008-2010. Zij rondde een minor filosofie aan de VU van 2009-2010. Zij volgde in 2015 een opleiding bij Diane Musho Hamilton (zenleraar, mediator en facilitator, alsmede auteur van het boek “everything is workable”). Zij volgde in 2023 een training big mind facilitator. Haar praktijk (DuurzaamScheiden B.V.) bestaat voor 80% uit mediation en collaborative divorce.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Eveline Jurry is juriste, coach en auteur van De FamilySoul en Je wordt weer gelukkig (Positief Scheiden).
M. Wehler
Marina Wehler is partner and lawyer at Arnold Ruess Düsseldorf.
She specialises in intellectual property law, with a focus on national and international patent litigation in all technical fields with a broad expertise in FRAND and licensing issues.
Christophe Ronse is lawyer and partner at Altius Gent. He is a partner in the Intellectual Property and Dispute Resolution department of ALTIUS and leads the life sciences and patents practice group within the firm. He specialises in IP, with a particular focus on patent law and pharmaceutical law. Christophe assists and guides national and international clients in complex disputes.
Christine Kehrer-Bot is advocaat bij AKD en gespecialiseerd in de ‘zieke werknemer’. Zij adviseert en begeleidt (internationale) werkgevers in complexe poortwachter en WIA dossiers, inclusief alle sociaal verzekeringsrechtelijke aspecten. Zij is betrokken bij een aantal verenigingen en vakbladen en treedt regelmatig op als docent.