Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Ariane Hendriks is docent familierecht aan de Universiteit Tilburg. Daarvoor was zij werkzaam als advocaat in het familierecht.
prof. mr. L.M. Coenraad
Lieke Coenraad is advocaat-generaal bij de Hoge Raad en hoogleraar Privaatrecht, in het bijzonder Conflictoplossing aan de Vrije Universiteit Amsterdam.
Eveline Klarus-Blomjous is als advocaat verbonden aan SmeetsGijbels en gespecialiseerd in het familie- en erfrecht. Zij is werkzaam als advocaat en scheidingsmediator en lid van de VEAN en de vFAS. Daarnaast is zij redactielid van Jerf Actueel en hoofdredacteur van SDU Commentaar Erfrecht.
Eelco Moerman is familierechter in de Rechtbank Rotterdam. Daarnaast is hij bijzonder hoogleraar Rechtspraak in Theorie en Praktijk aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
mr. C. Molle
Clemens Molle is advocaat bij Bird & Bird LLP op de sectie Intellectuele Eigendom.
prof. mr. dr. B.M.E.M. Schols
Bernard Schols is als hoogleraar verbonden aan het Centrum voor Notarieel Recht van de Radboud Universiteit Nijmegen en is tevens estate planner.
Ian Sumner is Rechter bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant en Voorzitter van de Landelijke Expertgroep IPR bij de rechtspraak. Tevens is hij Hoogleraar Familierecht en IPR aan de Tilburg University.
mr. L.R. Bekke
Liselotte Bekke is advocaat bij NautaDutilh te Amsterdam.
Tobias Hessel is partner at Clifford Chance in Düsseldorf and he advises and represents clients in national and multi-jurisdictional IP litigation cases.
He is very experienced in patent litigation cases predominantly in the fields of information technology, medical devices, telecommunications, and semiconductors. Tobias has significant experience in representing his clients in disputes relating to standard-essential patents (SEPs) including the antitrust related aspects (FRAND).
Miriam Kiefer is founding partner of Kather Augenstein and has been active as a lawyer for over 15 years. She has conducted more than a hundred infringement proceedings, primarily for patents and utility models. A majority of these disputes were cross-border proceedings, so she is thus familiar with the coordination of multinational disputes.