Mariska Kramer is advocaat bij Kantoor Kramer te Haarlem. Zij werkte 19 jaar als advocaat in dienstbetrekking voor de jeugdbescherming. In haar advies- en procespraktijk staat zij regelmatig pleegouders bij en adviseert zij pleegzorgaanbieders en gecertificeerde instellingen.
Mathieu Schipper is advocaat en partner bij Schipper en Lof advocaten. Hij adviseert en procedeert in erfrechtelijke kwesties. Daarnaast treedt Mathieu Schipper regelmatig op als docent erfrecht. Zijn achtergrond als advocaat stelt hem in staat de vertaalslag te maken van theorie naar praktijk. Ook publiceert hij over het erfrecht. Tevens is hij raadsheer-plaatsvervanger bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariële wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Corinne Koopman is raadsheer bij het Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden. Zij behandelt zaken op het gebied van familierecht en erfrecht. In het verleden is zij lange tijd werkzaam geweest als familierechtadvocaat. Zij is verder medewerker van het Tijdschrift voor Familie- en Jeugdrecht en redactielid van de Kennisbank van Split-Online.
mr. D. op de Beeck
Domien op de Beeck is advocaat en partner bij Bird & Bird Brussel en gespecialiseerd op diverse terreinen van het IE recht.
Marleen van Putten is zelfstandig advocaat in Amsterdam en gespecialiseerd in IE, Privacy en Datazaken.
C. van Staveren
Carlos van Staveren is partner in the Intellectual Property practice in Amsterdam and focuses on technology-related matters and patent law in particular. He litigates on a broad range of sectors and have been involved in numerous landmark patent proceedings in the Netherlands, the EPO and before the UPC. He has extensive experience handling and coordinating multijurisdictional and pan-European patent proceedings.
Jaap Bremer is Lawyer and Partner at BarentsKrans Lawyers in The Haque. His focus is on litigation in disputes concerning the infringement and validity of patents and other intellectual property rights, particularly for clients in the pharmaceutical, biotech, food, and consumer products industries.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
E.T. Bergsma
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing at Ericsson and he will coordinate European litigation for the company. Before he was partner and Lawyer at Taylor Wessing.
mr. K. Bijvank
Koen Bijvank is advocaat en octrooigemachtigde bij Brinkhof advocaten in Amsterdam
Ad van der Linden is oud (kinder)rechter en medewerker Universiteit Utrecht; voorzitter Beroepscollege Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ) en van de Regionale Klachtencommissie Jeugd Eemland.