Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht
  • arbeidsrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
ir. S.M.M. Versaevel

ir. S.M.M. Versaevel

Sebastien Versaevel is Partner at Winston Taylor

Website
mr. W.F. Haagsma

mr. W.F. Haagsma

Willem-Friso Haagsma is general counsel bij LeydenJar.

mr. D.F. de Lange

mr. D.F. de Lange

Daan de Lange is advocaat en partner bij Brinkhof in Amsterdam en gespecialiseerd in internationale octrooigeschillen, met de nadruk op farma- en biotech-zaken.

Website
mr. F. Anzovino

mr. F. Anzovino

Francesca Anzovino is docent (internationaal) strafrecht aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hiervoor heeft ze gewerkt op een aantal zaken voor het Internationaal Strafhof voor de verdediging alsmede voor het 'Office of Public Counsel for the Defence' van het Internationaal Strafhof.

Website
prof. dr. K.A.M. van der Zon

prof. dr. K.A.M. van der Zon

Kartica van der Zon is bijzonder hoogleraar Personen-, familie- en jeugdrecht aan Rijksuniversiteit Groningen.

T. van Berkel MSc

T. van Berkel MSc

Teun van Berkel is Europees en Nederlands octrooigemachtigde bij AOMB

Website
mr. C.J. Frikkee

mr. C.J. Frikkee

Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.

Website
mr. H.Th. van der Meer

mr. H.Th. van der Meer

Herman van der Meer is raadsheer bij het Gerechtshof Amsterdam.

Website
mr. ir. F.A.T. van Looijengoed

mr. ir. F.A.T. van Looijengoed

Ferry van Looijengoed is partner bij De Vries & Metman, tevens voorzitter van de Raad van Toezicht van de Orde van Octrooigemachtigden

Website
mr. drs. I. Vledder

mr. drs. I. Vledder

Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.

mr. F.H. van der Kamp CT

mr. F.H. van der Kamp CT

Frits van der Kamp is fiscaal juridisch adviseur familievermogensrecht. Hij verzorgt regelmatig seminars en doceert sedert 20 jaar aan vele (postacademische) opleidingsinstituten. Tevens is hij als docent fiscaal recht werkzaam bij het Fiscaal Instituut Tilburg University. Hij publiceert regelmatig waaronder in het Vakblad Financiële Planning. Frits studeerde Nederlands Recht te Nijmegen en Fiscaal Recht te Leiden.

Website
mr. J.J. van Ooijen

mr. J.J. van Ooijen

Joost van Ooijen is Head of Legal HQ/Deputy General Counsel bij ASML

mr. A.M.E. Derks

mr. A.M.E. Derks

Amé Derks is advocaat en mediator bij Derks Advocaten. Ze is erkend specialist familierecht, scheidingsmediator en aangesloten bij de Nederlandse Vereniging Familie- en erfrecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS).

Website
mr. M.M.M. van Gerwen

mr. M.M.M. van Gerwen

Margot van Gerwen is advocaat bij Taylor Wessing en gespecialiseerd in auteursrecht, en merken- en modellenbescherming.

Website
mr. ir. O.V. Lamme

mr. ir. O.V. Lamme

Oscar Lamme is advocaat en partner bij Simmons & Simmons te Amsterdam.

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2020

  1. Home

Nieuwe cursussen

10

Verfris je Veerkracht

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 39 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026