Centrum PE

Ga direct naar uw vakgebied

  • personen-, familie- en erfrecht
  • intellectueel eigendomsrecht
  • algemene vaardigheden
  • strafrecht

Filteren

×
× Reset alle filters
Filteren
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht

Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.

mr. C. Zeri

mr. C. Zeri

Claudia Zeri is advocaat-partner bij technologie-georiƫnteerd nichekantoor Coupry Advocaten te Den Haag

Website
mr. A.E. Sutorius-van Hees

mr. A.E. Sutorius-van Hees

Annelies Sutorius is senior raadsheer bij het Hof Den Haag en zit in het dagelijks bestuur van de landelijke Expertgroep Alimentatie.

Website
mr. J.H.A.M. Klaus

mr. J.H.A.M. Klaus

Jos Klaus is advocaat en partner bij Fieldfisher advocaten te Amsterdam

Website
mr. W. Thijssen

mr. W. Thijssen

Wim Thijssen is advocaat bij Pensioenadvocaten.nl.

Website
mr. R.A. Eskes

mr. R.A. Eskes

Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.

V. Pede

V. Pede

Veroniqe Pede is Patent, Design and Trademark Litigator; UPC Representative at Cape IP in Ghent Belgium

mr. ir. O.V. Lamme

mr. ir. O.V. Lamme

Oscar Lamme is advocaat en partner bij Simmons & Simmons te Amsterdam.

Website
mr. I.J. Pieters

mr. I.J. Pieters

Ivo Pieters is advocaat bij Groenendijk en Kloppenburg advocaten in Leiden, raadsheer-plaatsvervanger in het Hof Arnhem-Leeuwarden, (kinder)rechter-plaatsvervanger in de Rechtbank Rotterdam, bestuurslid van de Stichting Bijzondere Curator Nederland, voorzitter van de Stichting 'De Gezinsadvocaat' en publiceert hij regelmatig in diverse vaktijdschriften.

Website
mr. G. Theuws

mr. G. Theuws

Geert Theuws is advocaat en partner bij Winston Taylor te Eindhoven.

Website
mr. W.F. Haagsma

mr. W.F. Haagsma

Willem-Friso Haagsma is general counsel bij LeydenJar.

mr. A. van Oorschot

mr. A. van Oorschot

Arvid van Oorschot is advocaat en partner bij Vondst. Hij publiceert en doceert regelmatig over (internationale-) handhaving van intellectuele eigendomsrechten en aanverwante onderwerpen.

Website
mr. J.J.M. van Hoek

mr. J.J.M. van Hoek

Bas van Hoek is militair jurist bij de Koninklijke Luchtmacht en tevens docent militair straf-en tuchtrecht aan de Universiteit van Amsterdam.

Website
mr.dr. H.J. Weijers

mr.dr. H.J. Weijers

Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariƫle wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.

Website
mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

mr. dr. P.A.M. Jongens-Lokin

Pia Jongens-Lokin is werkzaam bij het wetenschappelijk bureau sectie civiel van de Hoge Raad der Nederlanden, tevens raadsheer-plaatsvervanger in het gerechtshof Amsterdam

Website
Ontdek alle sprekers

Nog geen account?


Wachtwoord vergeten

  • Home
  • Home
  • Cursusoverzicht
  • Cursusoverzicht
  • Sprekers
  • Sprekers
  • VAKnieuws
  • VAKnieuws
  • Werkwijze en FAQ
  • Werkwijze en FAQ
  • Locaties
  • Locaties
  • Contact
  • Contact
  • Over ons
  • Over ons
  • Inloggen

    wachtwoord vergeten

VAKnieuws 2021

  1. Home

Nieuwe cursussen

10

2-daagse In het oog van de Orkaan - Omgaan met weerstand

28-09-2027
4

Periodieke en finale verrekenbedingen

03-06-2027
4

De gezamenlijke woning bij (echt)scheiding

01-06-2027
Bekijk alle 39 cursussen
 
Linkjes
  • disclaimer
  • disclaimer
  • incompany
  • incompany
  • algemene voorwaarden
  • algemene voorwaarden
  • privacybeleid
  • privacybeleid
  • nieuwsbrieven
  • nieuwsbrieven
  • contact
  • contact
centrum permanente educatie
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle
038 - 4608960
info@centrum-pe.nl
consent preferences

© centrum permanente educatie | 2026