Milie Franck is werkzaam in haar eigen praktijk als GZ-psycholoog, systeemtherapeut, coach overlegscheiding, EMDR-, en EFT- practitioner en werkt tevens voor Justitie bij de Penitentiaire instelling in Middelburg.
Ingrid Vledder is advocaat bij Reach Advocaten in Amsterdam. Zij heeft met Ariane Hendriks het boek geschreven 'Met liefde heeft het niets te maken. Over het herkennen en stoppen van 'intieme terreur'.
mr. S.J.C. Schipper
Bas Schipper is notaris bij Elan Notarissen te Doesburg en estate planner.
Alexander Labohm is Senior Raadsheer bij het Hof Den Haag. Hij heeft vele publicaties op zijn naam staan, m.n. op het gebied van het personen- en familierecht.
Kirsten van der Zwan is Global Head of Privacy AI by Signify
E.T. Bergsma
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing at Ericsson and he will coordinate European litigation for the company. Before he was partner and Lawyer at Taylor Wessing.
mr. M.J.A. Haegens
Michiel Haegens is Europees merkengemachtigde en partner bij Leeway Advocaten in Amsterdam
Liesbeth de Beij is Raadsheer bij het Hof Den Bosch.
mr. M.L. van Putten
Marleen van Putten is zelfstandig advocaat in Amsterdam en gespecialiseerd in IE, Privacy en Datazaken.
mr.dr. H.J. Weijers
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariƫle wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.