Ronald Eskes is seniorrechter bij Rechtbank Gelderland.
mr. R. Chalmers Hoynck van Papendrecht
Roderick Chalmers is IP advocaat bij AKD. Hij heeft een focus op het auteursrecht, modellenrecht, merkenrecht, handelsnaamrecht, onrechtmatige mededinging, juridische aspecten van brand development, productvormgeving en het opstellen van IP overeenkomsten.
drs. L.C.M. Franck
Milie Franck is werkzaam in haar eigen praktijk als GZ-psycholoog, systeemtherapeut, coach overlegscheiding, EMDR-, en EFT- practitioner en werkt tevens voor Justitie bij de Penitentiaire instelling in Middelburg.
Carreen Shannon is Director Litigation & Licensing bij ASML
drs. A.P.M. van Rheenen
Adrianne van Rheenen is ortho-pedagoog/ GZ-psycholoog. Ze is werkzaam bij de Raad voor de Kinderbescherming, tevens geeft ze presentaties en cursussen aan gerechtelijke organisaties, universiteiten en organisaties binnen de jeugdzorg en gezondheidszorg.
Arvid van Oorschot is advocaat en partner bij Vondst. Hij publiceert en doceert regelmatig over (internationale-) handhaving van intellectuele eigendomsrechten en aanverwante onderwerpen.
Eelco Bergsma is Director Assertion, IPR & Licensing at Ericsson and he will coordinate European litigation for the company. Before he was partner and Lawyer at Taylor Wessing.
mr. C.J. Frikkee
Karin Frikkee is raadsheer bij het Hof Den Haag en behandelt daar arbeidszaken in hoger beroep. Zij is onder meer ook redactielid van ArbeidsRecht en geeft cursussen en lezingen over het arbeidsrecht en de zieke werknemer in het bijzonder.
Rick Weijers is als universitair docent verbonden aan het Instituut voor Privaatrecht van de Universiteit Leiden. Zijn expertise ligt met name in het (onroerende) goederenrecht, het huwelijksvermogensrecht en de notariƫle wetgeving. Over deze rechtsgebieden doceert en publiceert hij ook. Tevens is hij onder meer als auteur verbonden aan de GS Personen- en familierecht voor de titels 1.6-1.8 BW inzake het huwelijksvermogensrecht.
Miriam Kiefer is founding partner of Kather Augenstein and has been active as a lawyer for over 15 years. She has conducted more than a hundred infringement proceedings, primarily for patents and utility models. A majority of these disputes were cross-border proceedings, so she is thus familiar with the coordination of multinational disputes.